SEZÓNA 2015

Vážení golfoví priatelia,

 

vítame Vás na začiatku sezóny 2015. Aj tento rok sme pre Vás  pripravili niekoľko inovácií:

 

1.     Premiestnili sme golfovú recepciu do domčeka na nádvorí hotela, tak aby mali hráči bezprostredne k dispozícii šatne, sprchu, malý golfový shop a ponuku nápojov a ľahkých snackov.. Parkovať možno teda aj na nádvorí.

2.      Na driving rangi ostáva stroj na loptičky, tak aby hráči, ktorí idú iba na driving, mohli ísť priamo naň.

3.      Tento rok chystáme organizovať HCP turnaje na našom 9-jamkovom ihrisku každý mesiac a  usporiadame aj 10 HCP turnajov na partnerských 18-jamkových ihriskách v okolitých krajinách, vrátane dvojdňových turnajov.

4.      Všetci naši členovia môžu využívať sesterský jazdecký areál pri Hoteli Kamila aj pre svojich rodinných príslušníkov. Tí sa takto môžu zabaviť, kým sa Vy budete venovať golfovému tréningu.V rámci športového areálu môžete využiť aj plážový volejbal.

5.      Naši členovia majú nárok na zľavu 20% na všetky služby hotela a tiež 20% zľavu z hry na našom ihrisku.

 

 

Naďalej pokračujeme v 3 alternatívach členstva + 2 bonusových:

 

1.      Udržiavací príspevok 150 EUR, ktorý zahŕňa registračný poplatok 40 EUR pre SKGA, vedenie HCP na serveri SKGA, kartu SKGA.

2.      Aktívne členstvo za 420 EUR zahŕňa navyše zdarma spotrebu loptičiek na odpalisku (100 ks denne na osobu, po dohode s vedením klubu aj viac) a bezplatný vstup na všetky tréningové plochy.

3.     VIP členstvo za 550 EUR zahŕňa navyše aj bezplatný vstup na ihrisko a možnosť priviesť si do areálu denne jedného hosťa s právami podľa jeho golfovej kompetencie. VIP členovia majú aj tento rok v hoteli Kamila počas celej sezóny k dispozícii kávu, čaj a minerálnu vodu, komfortné posedenie ( v salóniku, reštaurácii, kaviarni alebo na letnej terase ) a zľavu 20 % na konzumáciu ostatných nápojov a jedál.

4.      VIP členstvo Plus za 690 EUR zahŕňa navyše aj jedno bezplatné ubytovanie mesačne počas sezóny (apríl-október) na 1 noc v Hoteli Kamila s večerou pre 2 osoby.

5.    Individuálne schémy – určené pre väčšie skupiny golfistov, rodiny, firmy a korporácie. Okrem všetkých hore uvedených benefitov s Vami prediskutujeme možnosti individuálneho členského a rozsahu služieb na mieru, vrátane doplnkových plnení, green fee na všetkých turnajoch, kurzov pre Vašich pracovníkov a priateľov, zahrnutia golfových služieb do programov školení, prezentácií a firemných akcií.

 

Prípadné zmeny – handicapu, adresy, e-mailu, zmenu priezviska – pošlite mailom do 15.2.2015.

K tomuto termínu robí odpočet aj sekretariát SKGA.

 

Vzhľadom na termín, ktorý stanovil SKGA, prosíme o zaslanie príspevku do 15.februára 2015 na číslo účtu: 0170386428/0900, VS: SKGA číslo.

 

Tešíme sa do skorého videnia na Čiernej Vode!

 

Martin Slivka

Sekretár klubu

GC Elán Čierna Voda

Posted in Golfový Klub.